Genel

DONDURMAYI BİZDEN YEMENİZ İÇİN 21 NEDEN

dondurmayı bizden yemeniz için 21 neden

BİZ NEDEN DONDURMA YAPIYORUZ?

Dünyada daha doğru dondurmalar yapılabilmesine ilham vermek için doğru dondurmalar yapıyoruz.

 

GIDA MÜHENDİSİ

Üretimlerimiz, tam zamanlı istihdam ettiğimiz gıda mühendisi kontrolünde yapılmaktadır.

 

LABORATUVAR

Üretim tesisimizde kurulu laboratuvarımızda hammaddenin kimyasal ve biyolojik analizlerini gerçekleştirmekteyiz.

 

HİJYEN BAŞARISI

Tesisimizde kurulu olan CIP(CLEANING IN PLACE) ünitesi ile %100 hijyen başarısı sağlamaktayız.

 

ŞEFFAF YAPI

Firma kuruluş felsefemiz gereği müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti için talep ettiklerinde üretim yerimizi ve tesisimizi denetlemelerine sunuyoruz.

 

MÜŞTERİ ODAKLI

Biz Serez Dondurmacısı olarak müşterilerimizin istek ve gereksinimlerini öncülleyip, onların bizden talep ettiği ürün ve hizmetlerin en iyisini sunmaya kendimizi adamış bir işletmeyiz.

 

DOĞAL

Tüm meyvelerimizi tarımını denetlediğimiz, ekimini ve üretimini takip ettiğimiz anlaşmalı bahçelerden; hasadını bizzat yaparak elde ediyoruz.

 

TAZE

Mevsiminde taze meyvelerle çalışıyoruz.

 

YERLİ

İthal meyve püreleri, meyve özütleri, meyve şurupları kullanmıyoruz. Biz bu toprakların çiftçilerinin ürünleri ile çalışıyoruz.

 

LEZZETLİ

Sütlü ve gurme dondurmalarımızda yağ kaynağı olarak sadece süt kaymağı kullanmamızdan; Sorbelerimizde en kaliteli meyvelerin ustalıkla işlenmesi, yüksek oranda meyve ihtiva etmesi ve usta üreticiliğimizden gelmektedir.

 

KALİTELİ

Ürünlerimizde yalnızca en kaliteli hammaddeler kullanılır, yalnızca en kaliteli ürünler ve son teknoloji cihazlarla üretim yapılır. Bu tutkumuz, ürünlerimizin tamamının yüksek kaliteye ulaşmasını sağlamanın yolu olmuştur.

 

AZ ŞEKERLİ

Ülkemizde üretilen dondurmalarda genel şeker oranları %20-25 aralığındadır. Bizler dondurmalarımızda, kaliteli hammadde miktarını yüksek, şeker oranını en düşük yüzde de yani maksimum %12’de tutarak kaliteli ve lezzetli ürünleri sizlere sunuyoruz.

 

HİJYENİK

Gün geçtikçe gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, son derece hijyenik ve en donanımlı cihazlarla, son teknoloji makinelerle üretim yapıyoruz.

 

GÜVENİLİR

ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi; Sizlere daha iyi ürün sunabilmek ve daha iyi hizmet verebilmek amacıyla işletmemizde sağlık riskleri oluşturabilecek nedenlerin belirlenmesi ve risklerin ortadan kaldırılması amacına dayalı bir gıda güvenirliği sistemi olan HACCP (Tehlike Analizleri ve Kritik Kontrol Noktaları) sistemi kuruludur.

 

SAĞLIKLI

Yerli, güvenli ve doğal üretim yapma arzumuzla sağlığınızı ön planda tutuyoruz. Sokak dondurmacıları arasında, bünyesinde tam zamanlı gıda mühendisi çalıştıran tek dondurmacı olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

 

KATKISIZ

Ürünlerimizi güvenle tüketebilmeniz adına asla hazır şurup, katkı maddesi, kıvamlandırıcı, renklendirici vb. kullanmıyor, lezzet ve kalitemizi yalnızca süt, taze süt kaymağı ve %100 gerçek meyveden alıyoruz.

 

YÜKSEK PROTEİNLİ

Türkiye’nin en yüksek proteinli dondurmalarını üretiyoruz. Dondurmalarımız yüksek lif ve yüksek protein kaynağıdır. Piyasa dondurmalarına kıyasla 5 kat daha fazla protein ve 10 kat daha fazla lif içerir.

 

AZ YAĞLI

Yağ oranı ve şeker oranı düşürülmüş bu ürünlerimiz bir dondurmadan beklediğiniz herşeyi size sunar. Bu dondurmalarımız ayrıca yüksek lif kaynağıdır. Piyasa dondurmalarına kıyasla 5 kat daha fazla protein ve 10 kat daha fazla lif içerir.

 

PESTİSİT KONTROLÜ

Bizler her kullandığımız meyveyi pestisit zehiri içermediğine dair laboratuvar sonuçlarını yaptırarak işletmemize kabul ediyoruz.

VEGAN

Sorbe ürünlerimiz hiçbir hayvansal ürün içermemektedir.

 

VEJETERYAN

Sorbe ve dondurmalarımız hiçbir et ve et ürünleri içermemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.