Banner Banner

DONDURMALARIMIZ

GURME

dondurmalarımız

Yüksek oranda süt kaymağı kullanılır ve hiç bir katkı maddesi bulunmayan dondurmalarımızdır. Kalitesini yükselten en temel unsur taze süt kaymağıdır, dondurmanın aroma, lezzet ve besin değerini olumlu etkiler, ayrıca dondurmaya lezzet ve yumuşaklığı verir. Şeker oranları oldukça düşüktür.

♦ Antep Fıstığı ♦ Ceviz ♦ Duble Çikolata ♦ Duble Kaymak ♦ Keçi Sütü Maraş ♦ Madagaskar Vanilya ♦ Antep Fıstıklı Çikolata ♦ Muzlu Çikolata ♦ Hacımemiş Kurabiye ♦ Kuş Yuvası

GURME
GLUTENSİZ

SORBE

dondurmalarımız

Sorbelerimiz süt ve süt ürünleri içermeyen %100 meyve bazlı ürünlerdir, meyve aroması ya da renklendirici kullanmayız. Sorbeleri lezzetli yapan temel unsur, içeriğinde kullandığımız kaliteli meyvelerin yüksek kullanım oranıdır. Tadi, rengi, aromayı ve lezzeti seçkin meyvelerimiz verir. Şeker oranı oldukça düşük ürünlerdir.

♦ Limon ♦ Çilek ♦ Karadut ♦ Vişne ♦ Frambuaz ♦ Kavun ♦ Alaçatı ♦ Bodrum Mandalina ♦ Dört Mevsim

SORBE

♦ Antep Fıstığı ♦ Ceviz ♦ Duble Çikolata ♦ Duble Kaymak ♦ Keçi Sütü Maraş ♦ Bal Badem ♦ Madagaskar Vanilya ♦ Antep Fıstıklı Çikolata ♦ Muzlu Çikolata ♦ Hacımemiş Kurabiye

%100
MEYVE
BAZLI
%100
MEYVE
BAZLI
Kozyatağı

SÜTLÜ

dondurmalarımız

Sütlü dondurmalarımız %8-%9 aralığında süt kaymağı oranına sahiptir. Yüksek kalitedeki sütümüz, süt kaymağımız, şekerimiz, salepimiz pişirilir ve ardından pastorizasyona alınır. Bir gece dinlendirilen süt miksimiz dinlenme anında daha da lezzetlenir. Bu zengin lezzetli süt miksi dondurma haline getirilmeye hazırdır. Süt miksinin döndürülerek soğutulması ile dondurma meydana gelir. Şeker oranı oldukça düşük ürünlerdir.

♦ Çikolata ♦ Sade Kaymak ♦ Muz ♦ Damla Sakızı ♦ Karamel ♦ Tahin ♦ Tuzlu Karamel

GLUTENSİZ

BULUT

dondurmalarımız

Rejim yapanlar için şeker oranı düşük sütlü dondurmalardır. Hacim artışı düşük, kalitesi yüksek dondurmalardır.

♦ Çikolata Bulut♦ Sade Bulut

VEGAN LIGHT
GURME

YOĞURTLU

dondurmalarımız

Yoğurtlu dondurmalarımız lezzetini yoğurdumuzdan alır. Güzel Anadoluʹmuza ait yoğurt lezzetini, dondurma olarak sizlere sunduk. Şeker oranı oldukça düşük ürünlerdir.

♦ Çikolata Yoğurt
♦ Sade Yoğurt

VEJETERYAN