Sorbeler

Alerjik Bünyelere Özel Sorbeler

doğru dondurma nedir

Alerjik bünyelere özel sorbeler

Büyük küçük herkesin dört mevsim severek tükettiği tatlıların başında gelen dondurmalar, içimizi serinletirken lezzetiyle de damaklarımızı fethediyor. Hemen herkesin en sevdiği tatlılar arasında yer alan dondurma, alerjik bir bünyeye sahip olanlar içinse dikkatli tüketilmesi gereken gıdalar arasında bulunuyor.

Bu noktada yüzde yüz meyve bazlı sorbe ile Serez Dondurmacısı, süt alerjisi ve intoleransı olanları dondurmanın karşı konulmaz lezzetinden mahrum bırakmıyor. “Ne yiyorsak onu sunarız” mottosu ile onlarca farklı ve doğal tattaki ürünüyle her türlü damak zevkine hitap eden Serez Dondurmacısı, alerjik bir bünyeye sahip olup özel beslenme programı uygulayan dondurma severleri de unutmuyor. Ürettiği yüzde 100 meyve bazlı sorbe çeşitleri sayesinde alerji nedeniyle dondurmadan uzak duranlara lezzetli alternatifler sunuyor.

Yüzde 100 meyve bazlı sorbeler alerjik bünyelere birebir.

Serez Dondurmacısı’nın süt ve süt ürünü içermeyen yüzde 100 meyve bazlı sorbe çeşitleri de süte alerjisi ve intoleransı olanların tercih ettiği lezzetler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Bodrum mandalina, limon, çilek, karadut, vişne, Alaçatı, kavun, dört mevsim ve %83 bitter çikolata sorbe Serez Dondurmacısı’nın sorbe çeşitlerini oluşturuyor.

Sorbelerin renk, tat, aroma ve lezzeti ise Türkiye’nin farklı bölgelerinde yetişen tamamen doğal meyvelerden geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.